Casa / Circuit Breakers / BT1-B2-10-020-313-A
minImg
BT1-B2-10-020-313-A
Carling Technologies
Prodotto No:
BT1-B2-10-020-313-A
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 20mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 277 V