Casa / TRIACs / BT134W-600D,115
minImg
BT134W-600D,115
WeEn Semiconductors
Prodotto No:
BT134W-600D,115
Pacchetto:
SC-73
Descrizione:
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73
In magazzino : 9982
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max) 10 mA
Configuration Single
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5 V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5 mA
Triac Type Logic - Sensitive Gate
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SC-73
Voltage - Off State 600 V
Series -
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Mfr WeEn Semiconductors
Package Tape & Reel (TR)
Current - On State (It (RMS)) (Max) 1 A
Base Product Number BT134
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 10A, 11A