Casa / Oscillators / BTFC-T28-613S-028.8M
minImg
BTFC-T28-613S-028.8M
Connor Winfield
Prodotto No:
BTFC-T28-613S-028.8M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 28.8MHZ SNWV
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.220" (5.59mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 270mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.825" L x 0.545" W (20.95mm x 13.84mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BTFC-TCXO
Function -
Type TCXO
Package / Case 16-SMD Module
Voltage - Supply 3.3V
Output Sine Wave
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 28.8 MHz