BTFW18R-3RSTMFE1LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
BTFW18R-3RSTMFE1LF
Produttore:
Amphenol ICC (FCI)
Descrizione:
CONN RCPT 18POS 1.0MM
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 18
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Obsolete
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)