BTFW20P-3SSTGE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
BTFW20P-3SSTGE4LF
Descrizione:
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.295" (7.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)