BXEB-L1190U-35E3000-C-C3
Bridgelux
Prodotto No:
BXEB-L1190U-35E3000-C-C3
Descrizione:
LED MOD EB SER WH LNR STRP 3500K
In magazzino : 305
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 700mA
Current - Max 1.7A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 1190.00mm L x 12.70mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 186 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 4980lm (Typ)
Series EB Series™ Slim Gen 3
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr Bridgelux
Height 4.30mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 38.2V