BXEB-SQ0284-50E6000-C-B3
Bridgelux
Prodotto No:
BXEB-SQ0284-50E6000-C-B3
Descrizione:
EB SQUARE LED MODULE, 284 MM, 50
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Current - Test 700mA
Current - Max 1.4A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 284.00mm L x 284.00mm W
Series EB Series™ Square
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr Bridgelux
Height 5.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 53.6V