BXIB-L0508A-27G2000-A-13
Bridgelux
Prodotto No:
BXIB-L0508A-27G2000-A-13
Produttore:
Bridgelux
Descrizione:
LED MOD IB WM WHT LNR STRP 2700K
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 463.00mm L x 25.00mm W
Configuration Linear Light Strip, Plug and Play
Viewing Angle 240°
Color White, Warm
Current - Test 500mA
Current - Max 700mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 508.00mm L x 25.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 110 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1570lm (Typ)
Series IB
Temperature - Test 40°C
Type LED Module
Mfr Bridgelux
Height 19.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 28.6V