BXRA-35E7000-J-00
Bridgelux
Prodotto No:
BXRA-35E7000-J-00
Produttore:
Bridgelux
Descrizione:
LED COB RS WARM WHT SQUARE 3500K
Guida per l'utente
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Square
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 2.8A
Current - Max 3.5A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 45.60mm L x 50.80mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 104 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 8530lm (Typ)
Series RS
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 29.4V