BXRA-56C1000-A-00
Bridgelux
Prodotto No:
BXRA-56C1000-A-00
Descrizione:
LED COB ES STAR WH STARBRD 5600K
Guida per l'utente
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm W x 11.00mm L
Configuration Starboard
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Current - Test 350mA
Current - Max 500mA
CRI (Color Rendering Index) 70
Size / Dimension 19.90mm L x 19.90mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 114 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1120lm (Typ)
Series ES STAR
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 28.1V