BXRA-N6300-00L0E
Bridgelux
Prodotto No:
BXRA-N6300-00L0E
Produttore:
Bridgelux
Descrizione:
LED COB RS NEUT WHT SQU 4000K
Guida per l'utente
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Square
Viewing Angle 120°
Color White, Neutral
Current - Test 2.8A
Current - Max 3.75A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 45.60mm L x 50.80mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 81 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 7000lm (Typ)
Series RS
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 30.9V