BXRA-W3000-00Q00
Bridgelux
Prodotto No:
BXRA-W3000-00Q00
Descrizione:
LED COB RS WARM WHT SQU 3000K
Guida per l'utente
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Square
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 2.1A
Current - Max 3A
CRI (Color Rendering Index) 82 (Typ)
Size / Dimension 45.60mm L x 50.80mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 54 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 3400lm (Typ)
Series RS
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 25.6V