BXRC-35E1000-D-83-SE
Bridgelux
Prodotto No:
BXRC-35E1000-D-83-SE
Produttore:
Bridgelux
Descrizione:
VERO SE 10D WARM WHITE LED ARRAY
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Configuration Round
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 250mA
Current - Max 1A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 30.80mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test 177 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1102lm (Typ)
Series Gen 8 Vero® SE 10 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24.9V