BXRC-35E10K0-D-83-SE
Bridgelux
Prodotto No:
BXRC-35E10K0-D-83-SE
Descrizione:
VERO SE 29D WARM WHITE LED ARRAY
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 29.10mm Dia
Configuration Round
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 1.3A
Current - Max 4.75A
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 49.20mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test 189 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 11684lm (Typ)
Series Gen 8 Vero® SE 29 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 3.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 66.7V