BXRC-40E1000-D-83-SE
Bridgelux
Prodotto No:
BXRC-40E1000-D-83-SE
Descrizione:
VERO SE 10D NEUTRAL WHITE LED AR
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Configuration Round
Viewing Angle -
Color White, Neutral
Current - Test 250mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension -
Lumens/Watt @ Current - Test 182 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1143lm (Typ)
Series Gen 8 Vero® 10 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24.9V