BXRH-35A8001-J-23
Bridgelux
Prodotto No:
BXRH-35A8001-J-23
Descrizione:
LED COB H15 ARRAY WHT SQU 3500K
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 15.10mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 112°
Color White, Warm
Current - Test 2.5A
Current - Max 3.5A
CRI (Color Rendering Index) 93 (Typ)
Size / Dimension 19.00mm L x 19.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 84 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 7686lm (Typ)
Series H15 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.70mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 36.6V