BYS500-TDT1,2
Autonics USA
Prodotto No:
BYS500-TDT1,2
Produttore:
Autonics USA
Descrizione:
SENSOR, PHOTO, THROUGH BEAM, VER
In magazzino : 16
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection IP50
Response Time 1ms
Sensing Distance 19.685" (500mm)
Output Configuration NPN - Open Collector/Dark-ON
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (940nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series -
Voltage - Supply 12V ~ 24V
Mfr Autonics USA
Cable Length 78.7" (2000.00mm)