Casa / Single Diodes / BYW29E-200,127
minImg
BYW29E-200,127
WeEn Semiconductors
Prodotto No:
BYW29E-200,127
Pacchetto:
TO-220AC
Descrizione:
DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC
In magazzino : 4076
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Capacitance @ Vr, F -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220AC
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Series -
Package / Case TO-220-2
Technology Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.05 V @ 8 A
Mfr WeEn Semiconductors
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Package Tube
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Current - Average Rectified (Io) 8A