BZB784-C4V3,115
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
BZB784-C4V3,115
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOT-323
Descrizione:
DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT323
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Configuration 1 Pair Common Anode
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q100
Package / Case SC-70, SOT-323
Power - Max 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms