BZB984-C13,115
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
BZB984-C13,115
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOT-663
Descrizione:
DIODE ZENER ARRAY 13V SOT663
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Configuration 1 Pair Common Anode
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-663
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series -
Package / Case SOT-663
Power - Max 265 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms