BZT52C11S
Good-Ark Semiconductor
Prodotto No:
BZT52C11S
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
DIODE, ZENER, 0.5W, 11V, SOD-323
In magazzino : 2990
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5.45%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series BZT52CxxxS
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 500 mW
Mfr Good-Ark Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms