BZT52C3V9HE3-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
BZT52C3V9HE3-TP
Pacchetto:
SOD-123
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5.13%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms