BZT52C4V7L3P-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
BZT52C4V7L3P-TP
Pacchetto:
2-DFN1006
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±6.38%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 2-DFN1006
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Series -
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Power - Max 100 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms