Casa / Single Zener Diodes / BZX584C2V4-AU_R1_000A1
minImg
BZX584C2V4-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Prodotto No:
BZX584C2V4-AU_R1_000A1
Pacchetto:
SOD-523
Descrizione:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 200 mW
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms