BZX58550-C3V9X
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
BZX58550-C3V9X
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOD-523
Descrizione:
BZX58550-C3V9/SOD523/SC-79
In magazzino : 2970
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2 V
Series -
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms