BZX84C2V4W-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
BZX84C2V4W-TP
Pacchetto:
SOT-323
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±8%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-70, SOT-323
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms