Bud Industries
Prodotto No:
C-1586
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STL GRAY 7.31"LX11.06"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 80.9in² (522cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 11.062" L x 7.312" W (280.97mm x 185.72mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.8 lbs (1.7 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Hinged Lid, Slanted Top |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | C |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 6.500" (165.10mm) |
| Package | Bulk |