Bud Industries
Prodotto No:
C-1588
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STEEL GRAY 8"L X 10.06"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$89.395
$89.395
10
$74.62345
$746.2345
25
$67.16538
$1679.1345
50
$63.441
$3172.05
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 80.4in² (519cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 10.062" L x 8.000" W (255.57mm x 203.20mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.1 lbs (2.3 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Hinged Lid, Slanted Top |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | C |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 8.000" (203.20mm) |
| Package | Bulk |