Bud Industries
Prodotto No:
C-1892
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STEEL GRAY 8.5"LX13.06"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$99.465
$99.465
25
$89.5375
$2238.4375
50
$87.99375
$4399.6875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 111in² (716cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 8.500" L x 13.062" W (215.90mm x 331.77mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.5 lbs (2.5 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Hinged Lid, Slanted Top |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | C |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 8.000" (203.20mm) |
| Package | Bulk |