C405-NWA120-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C405-NWA120-O
Descrizione:
PMI .250" 120VAC NO LENS CARTRID
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Lens Style -
Series 405
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA