C41-ALP24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-ALP24H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 7.11mm Dia