C41-BA120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BA120-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia