C41-BA12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BA12H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.11mm Dia