C41-BA12H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BA12H-CYO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.11mm Dia