C41-BA24H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BA24H-CAO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 16mcd
Product Status Active
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia