C41-BCA15H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BCA15H-NAO
Descrizione:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF AMBER
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 7.11mm Dia