C41-BR24H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-BR24H-NRO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia