C41-GAR12H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-GAR12H-NRO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.11mm Dia