C41-GAR60H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-GAR60H-NAO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 60V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 7.11mm Dia