C41-LRG28H-NWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-LRG28H-NWO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF RED/G
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia