C41-NKA24H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKA24H-CAO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 7.11mm Dia