C41-NKA28H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKA28H-NYO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF AMBER
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 7.11mm Dia