C41-NKB120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKB120-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR BLU
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 7.11mm Dia