C41-NKB28H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKB28H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR BLU
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia