C41-NKG12H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKG12H-CGO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia