C41-NKL15H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C41-NKL15H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR WWHT
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 7.11mm Dia