C905-NWB120-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C905-NWB120-O
Descrizione:
PMI .290" 120V BLUE
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA