C905-NWB28H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C905-NWB28H-O
Descrizione:
PMI LED .290" HI-HAT
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style -
Series 90
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA