C905-NWW12H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C905-NWW12H-O
Descrizione:
PMI .290" 12V NO LENS WHITE
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 6150mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA