C91-NWG28H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C91-NWG28H-CAO
Descrizione:
PMI .290" 28VDC HI-HAT PIN GREEN
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 6500mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Lens Color Amber
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 8.50mm Dia